background
Hizmetler

PT Stüdyosu

PT Stüdyosu
Profesyonel spor deneyimi

Personal Trainer Kimdir?
Üniversitelerin ilgili spor bölümlerinden mezun olan ve kendi bünyemizde toplamda 120 saat süren 1 aylık eğitimini tamamladıktan sonra; üyelere özel analiz, kişiselleştirilmiş antrenman ve beslenme programları hazırlayabilen ve bunların uygulanmasında üyelere birebir yol gösteren alanında uzman ve sporun içinde olan bir hayatı tercih etmiş eğitmenlerdir.

Personal Trainer Size Nasıl Yardımcı Olabilir?
Öncelikle Personal Trainer, güncel ölçümler yaparak vücudunuzu tanır ve bedeninizin ihtiyaçlarını analiz eder. Her insanın ayrı bir dünya olduğu düşüncesinden yola çıkarak yalnızca size özel bir program hazırlar. Antrenman sonrası performansınızı değerlendirerek bedeninizdeki gelişmeleri takip eder.

Sizinle sürekli irtibatta kalır ve size ertelemenin yada vazgeçmenin var olmadığı yeni bir dünya açar. Böylece her daim motivasyonunuzu yükseltir ve enerjinizi doğru kullanmanız yönünde sizi destekler.

Güncel bilgileri ve son trendleri takip ederek antrenmanlarınızın dinamiğini oluşturur. Antrenman öncesi, antrenman esnasında ve sonrasında yapılması gereken hareketleri doğru şekilde uygulamanız için her zaman yanınızda bulunur. 

Farklı vücut yapılarını tanıdığı için size en uygun hareketleri seçer ve hareketleri doğru bir biçimde yapmanız için sizi yönlendirir. Beslenme alışkanlıklarınızı dikkatle takip eder. Gerekli yerlerde uyarılarda bulunarak sağlıklı beslenmenize ve düzenli spor alışkanlığı kazanmanıza yardımcı olur. Üstelik Personal Trainerınıza her daim ulaşabilir ve gerekli tavsiyeleri alabilirsiniz.

Siz de antrenman sürenizi en verimli şekilde kullanıp, kısa sürede etkili ve kalıcı sonuçlar elde etmek istiyorsanız, vücudunuzu tanıma ve beslenme alışkanlıklarınızı doğru yönlendirme konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, hemen bir Personal Trainer’dan yardım isteyebilirsiniz.